Telefon
WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1951 Tarihinde Yeşil Meram Demir Doğrama ve Kepenk Atölyesi Olarak KONYA İlin'de Mehmet Ali AKBIYIK Tarafından Kurulmuştur. Kurulduğu Günden Bugüne Demir Doğrama ve Metal Hizmetlerinde Faaliyet Gösteren Firmamız 1971 Yılında MERAMLI KEPENK İsmini Almıştır. MERAMLI KEPENK Firması KONYA İlinde Kepenk Sistemlerinde 1971 Yılında Faaliyet Gösteren İlk ve Tek Firma Olup TEL KEPENK İcatınada Yön Vermiştir.

Firmamız 2000'li Yılların Sonunda İse MERAMLI METAL Firma Unvanını Alarak Demir Doğrama, Metal ve Prefabrik Yapı Çözümleri İle Günümüze Kadar Kesintisiz Kaliteli Hizmetini Sağlamış Bulunmaktadır. Firmamız 1951 Yılından Bu Güne Kadar Sizlere En Hızlı ve En Kalitelisini Sunmaktadır.

Firmamızca Sizlere Bugüne Kadar , Duvar - Kapı - Pencere - Balkon Korkulukları, Kepenk Sistemleri, Otomatik ve Manuel Kapı Sistemleri, Prefabrik Yapı, İç ve Dış Dekarasyon, Metal Makina ve Makina Yardımcıları, Dekoratif Ferforje, Çelik Bina, Çelik Çatı, Kepenk Arıza ve Bakımı, Asma Tavan Sistemleri, Yangın - Ofis - Bina Merdivenleri ve Kamelya Sistemleri Yapmaktadır.